Lajit‪» Vaellus‪» Rinkat, reput, kassit‪» Tarvikkeet‪» Rungot ja vahvikkeet‪» Eberlestock Gossamer G-Type Frame (AG)‪»

Arvostelut

Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Martin O. vahvistettu ostaja, 22.10.2024
Yleisarvosana
Michel D. vahvistettu ostaja, 16.10.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Erittäin hyvä pussin pitämiseen pystyasennossa puoliksi tyhjänä. Erittäin hyvä valmistaja
Anonyymi vahvistettu ostaja, 25.8.2024
Yleisarvosana
Tuli ryhtiä reppuun ja nyt pysyy myös maassa pystyssä osittain sekä täyteen pakatttuna. Painoa ei juurikaan tullut lisää ja istuu hyvin selkään. Tämä voisi kyllä olla vakiovarusteena repussa.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 5.8.2024
Yleisarvosana
Anonyymi vahvistettu ostaja, 8.2.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Sopii hyvin Little Brotheriin. Ajattele itse asiassa, että muovikehyksen pitäisi olla mukana repussa. Se on vähän kuin auton ohjauspyörä olisi lisävarustus ja maksaisi ylimääräistä. Kehystä ei tarvita, jos repussasi on alle 10-12 kg.
Anders J. vahvistettu ostaja, 27.9.2023
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Täydellinen, jotta voit hienosäätää laukkua kantamasi painon mukaan eri runkojärjestelmillä.

Anonyymi vahvistettu ostaja, 3.3.2023
Yleisarvosana
Anonyymi vahvistettu ostaja, 8.12.2022
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Artikkeli on tosi kiva Pikkuveli Packissa (G1), se on se tarvittava täydennys, haluan tarkentaa, että toimitus oli nopea ja että todella paljon kiitoksia varuste.net
Martin S. vahvistettu ostaja, 11.5.2022
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Erittäin kevyt, tuskin tunnet lisäpainoa, mutta selkätuki on paljon parempi.