Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Mika V.vahvistettu ostaja, 21.1.2024
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Ostin yhden karkeuden yleiskiven (keltainen) Tunturi- ja Laskettelusuksien ja lumilaudan kanttien huoltoon ja hienosti toimii. Lisäksi tarvitset esim. Phantom Teräohjaimen (reunakantille, millä on väliä) ja mahdollisesti Base Edge File Guiden (mitä ei pitäisi tarvita. Myös Gummy Stone on tarpeen jos kanttisi on ruosteessa. Lisäksi sun tulee tietää sun suksien kanttien kulmat (usein valmistajan sivuilla).
Kun koko perheen välineitä ylläpitää tulee aika tavalla halvemmaksi ja tietää ketä syyttää. Käyn kantit läpi aina vahatessa sukset.
Pekka M.vahvistettu ostaja, 24.2.2023
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Anonyymivahvistettu ostaja, 15.2.2023
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Anonyymivahvistettu ostaja, 13.8.2022
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Kalle M.vahvistettu ostaja, 28.5.2022
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Timanttiviila. Toimii kanttienhiomisessa. Kannattaa huuhdella vesilastiassa ja harjailla , ettei timantti mene tukkoon.
Anonyymivahvistettu ostaja, 3.4.2022
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
Michael F.vahvistettu ostaja, 9.3.2022
Yleisarvosana
☆☆☆☆☆
— Näytä alkuperäinen
Hyvä kivi langan katkaisemiseen tai läpivientien viimeistelyyn.