Lajit‪» Vaellus‪» Teltat ja majoitteet‪» Tarvikkeet‪» Teltan pohjasuojat‪» Fjällräven Dome 2 Footprint‪»

Arvostelut

Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 20.5.2025
Yleisarvosana
Ehdoton ostos Dome2:n kanssa jos lisäpaino ei ole ongelma. On vähän työläs kiinnittää, mutta kun sen on kerran paikalleen saanut niin sitä ei tarvitse ottaa pois vaan footprint on heti valmiiksi käytössä kun teltan saa pystyyn. Pitää roskat teltasta pois tehokkaasti kun absideissa olevien tavaroiden pohjat pysyvät puhtaina. Miinuksena se, että teltan alareunan kautta valuva vesi(sade) ei aina valu täysin footprintin ulkopuolelle ja kun fp on vedenpitävä niin huonolla teltan asemoimisella voi ohjata tämän valumaveden keskeisemmälle alueelle absidissa.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 7.5.2025
Yleisarvosana
Anonyymi vahvistettu ostaja, 23.4.2025
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Toimii hyvin, helppo kiinnittää telttaan, raskas. Näen tämän kestävän todella pitkään!
Anonyymi vahvistettu ostaja, 24.1.2025
Yleisarvosana
Jan Aksel H. vahvistettu ostaja, 3.7.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
On ongelmia saada tämä sopivaksi Abisko Domeen, se näyttää liian pieneltä ja yksi hihnasta katkesi, kun se venyi liikaa.
Lennart W. vahvistettu ostaja, 25.6.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Mielestäni sitä tarvitaan, koska teltan pohja tuntuu ohuelta.
Jan F. vahvistettu ostaja, 12.9.2023
Yleisarvosana
Vahva pohjakangas ja vahvat ompeleet, sopii Abisko Dome 2 kanssa hyvin.

KENICHI H. vahvistettu ostaja, 12.12.2020
Yleisarvosana
Riku K. vahvistettu ostaja, 22.9.2020
Yleisarvosana
hag...@...om vahvistettu ostaja, 15.7.2020
Yleisarvosana