Lajit‪» Ulkoilu‪» Kengät‪» Vaelluskengät‪» Kalvolliset‪» Naisten‪» Meindl Meran Lady GTX‪»

Arvostelut

Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Marjo K. vahvistettu ostaja, 22.6.2025
Yleisarvosana
Hyvät, jämäkät kengät
Joni N. vahvistettu ostaja, 9.4.2025
Yleisarvosana
Muuten mukava ja kevyt kenkä mutta varpaiden kohdalta matala. Palautukseen meni.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 25.10.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Kenkä tekee suuren vaikutuksen, on kiinteä mutta ei niin kova, hyvä profiili. Kaikki muu selviää vaeltaessa...
Anonyymi vahvistettu ostaja, 25.10.2024
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Super hyvä. Hyvä leveä viimeinen, tilaa varpaille. Hyvä kiinteä pohja. Ei ärsyttäviä ompeleita. Vahvaa Meindl-laatua Istui hyvin ensimmäisestä päivästä lähtien, ei tarvinnut mennä. Nopea pikatoimitus.
Jonna J. vahvistettu ostaja, 8.10.2024
Yleisarvosana
Laadukas vaelluskenkä, kevyt mutta jämäkkä kävellä. Sopii loistavasti omalle leveämmälle lestille!
mar...@...om vahvistettu ostaja, 6.10.2024
Yleisarvosana
ollut kovassa käytössä. tosi hyvät kengät. pysyy jalat lämpimänä ja kuivana. Parhaat tietty syksy, kevät talvi. Kesällä turhan lämpimät.
Riitta H. vahvistettu ostaja, 16.8.2024
Yleisarvosana
Kengät tuntuivat jalassa heti ensisovittamalla todella mukavilta. Sama hyvä tunne jatkui, kun niillä lähti kävelemään. Vielä en ole pitkiä retkiä näillä kengillä kulkenut, mutta jalassa ne ovat olleet useita tunteja yhteen menoon, eikä painokohtia ole ilmentynyt. Kengissä on leveä lesti, joka tuntuu hyvältä Mortonin neurooman vaivaamalle päkiälleni.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 18.3.2024
Yleisarvosana
Tero L. vahvistettu ostaja, 6.10.2023
Yleisarvosana
Anonyymi vahvistettu ostaja, 10.5.2023
Yleisarvosana
Hyvät, joustavat ja jalkaa tukevat vaelluskengät.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 17.4.2023
Yleisarvosana
Bianca D. vahvistettu ostaja, 24.1.2023
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Erittäin mukavat kengät, leveämpi mukavuus sopii hyvin jalkaani. Useimmat kengät ovat liian kapeita. Ne sopivat täydellisesti patikointiin tai reppureissuun.
Christiane K. vahvistettu ostaja, 29.9.2022
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Super, hieno ja erittäin mukava vaelluskenkä!
Sanna A. vahvistettu ostaja, 19.8.2022
Yleisarvosana
Mukavat, tukevat ja hyvän näköiset! Minulla on melko leveä jalka, ja nämä istuvat hyvin.
Maryléne T. vahvistettu ostaja, 20.7.2022
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Erinomainen vaelluskenkä leveille jaloilleni Erittäin tyytyväinen..
Anonyymi vahvistettu ostaja, 14.5.2022
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Kengät pitävät hyvin jalkaa ja nilkkaa. Täydellinen kaltevilla teillä, hyvä pito.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 18.3.2022
Yleisarvosana
Napakat, mutta kevyet ja mukavat vaelluskengät.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 7.11.2021
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Erittäin mukava kävellä, erittäin hyvä ergonomia kaarelle ja jalalle yleensä. Lisäksi suhteellisen kevyt, Täysin tyytyväinen tuotteeseen.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 16.8.2021
Yleisarvosana
Valérie T. vahvistettu ostaja, 7.4.2021
Yleisarvosana
Googlen kääntämäNäytä alkuperäinen
Hei, Varuste on vakava liike. Oikea toimitus ja ajoissa. Meindl Meran Lady GTX -kengät testattiin tänä viikonloppuna ja ne täyttivät odotukseni. Olen kuin tossut niissä, näen hyvän pehmustuksen ja tunnet itsesi luottavaiseksi kävellessäsi. Ei ole vaikeuksia kiivetä vaelluksen aikana. Näin itseni niin ketteräksi kuin lisko kivillä. Joka tapauksessa, minusta tuntui. Yhteenvetona olen tyytyväinen tähän ostokseen ja suosittelen tätä tuotemerkkiä ja näitä kenkiä. :)