Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Yleisarvosana |
Monenlaisia vekottimia avantoon ollut käytössä, mutta nämä ovat ylivoimaisesti parhaat. Jalat eivät kylmety ollenkaan, uidessa pääsee hieman vettä sisään, mutta ei yhtään niin että haittaisi. Erittäin napakat ja hieman työläät pukea, mutta kuuluu asiaan, ettei näistä tulisi minkään sortin kalossit.
Yleisarvosana |
Pientä kokoa on
Yleisarvosana |
Helpot käyttää, lämpimät
Yleisarvosana |
Toimivat pelit. Hyvä istuvuus. Käytetty XL Rebel räpsissä. 10 asteisessa vedessä alkoi suorituskyky olemaan hilkulla. Siirtyminen 7mm tossuihin auttoi. 😊
Yleisarvosana |
Erittäin kestävät, sopivat avantoon. Omat käytän jo3vuotta, nyt on perheellekin hankittu.
Yleisarvosana |
Istuu todella hyvin ja on lämpimät
Yleisarvosana |
Mukavat ja suojaavat hyvin jalkoja kylmässä vedessä kivikkoisella pohjalla.
Yleisarvosana |
Hyvät tossut pohja pitää kohtuudella märällä kalliolla
Yleisarvosana |
Loistava ostos...toimitus nopea ja varma...jatkossa myös asiakkaanne!
Yleisarvosana |
Yleisarvosana |
Yllättävän liukas puu-laiturilla. Varpaat pysyy lämpimänä snorklatessa suomen suvessa.
Yleisarvosana |
Yleisarvosana |
Yleisarvosana |
Hyvä, pohjassa pitoa.
Todella mukavat jalassa, mutta koko S (38-39) liian pieni jalkaan, johon normaalisti menee 37-38 kenkä.
Pohja on todella liukas suomalaisella kaakelilattialla käveltäessä, pitoa ei ole nimeksikään. Lisäsin itse lateksikuviot pohjiin, etten lennä pyrstölleni uimahallissa.