Lajit‪» Vaellus‪» Astiat‪» Termokset‪» Termospullot‪» Primus Klunken Vacuum Bottle 0,5L‪»

Arvostelut

Vain tuotteen ostaneet asiakkaat voivat antaa tähtiarvostelun. Arvostelun voi antaa aikaisintaan 14 vrk tuotteen toimituksen jälkeen.
Jyri S. vahvistettu ostaja, 14.7.2025
Yleisarvosana
Kaikki mitä juomapullolta tarvitaan. Kevyt, oikean kokoinen ja pitää juoman viileänä pitkään
Anonyymi vahvistettu ostaja, 2.7.2025
Yleisarvosana
Anonyymi vahvistettu ostaja, 17.5.2025
Yleisarvosana
Asiakaspalvelija Heidi H. vahvistettu ostaja, 27.11.2024
Yleisarvosana
Pitää kylmän juoman viileänä todella pitkää. Ei sivumakua.
Vertti R. vahvistettu ostaja, 14.8.2024
Yleisarvosana
Astianpesukoneen kestävä termospullo. Pitää hyvin veden kylmänä muutaman tunnin, kun laitan joukkoon jääpaloja kotona. Luultavasti pidempäänkin, jos korkkia ei tarvitse usein avata. Tässähän ei kuitenkaan ole kaksoiskorkkia. Selvää on siksi, että korkki auki juoma lämpenee nopeasti. Häiritseviä sivumakuja tai -hajuja en ole havainnut. Pullon sisus on ruostumatonta terästä kuten haarukat ja veitsetkin.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 8.7.2024
Yleisarvosana
Pullo on kestävä, kevyt ja pitää juoman kylmänä. Helppo pestä käsin. Ainoa miinus, että jo viikon käytön jälkeen kantohihna alkoi rispaantua.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 19.11.2023
Yleisarvosana
Materiaalista johtuen korkki kolisee avattaessa ja kolhiutuu herkästi, lisäksi korkissa oleva kantolenkki rispaantuu reunasta. Pitää nesteen hyvin kylmänä.
Jonna L. vahvistettu ostaja, 6.2.2023
Yleisarvosana
Luotto pullo pidemmille ja lyhyemmille reissuilla. Pitää veden kylmänä kesäretkillä.
Anonyymi vahvistettu ostaja, 2.8.2022
Yleisarvosana
Hyvän kokoinen, vesi pysyy kylmänä. Metallinen haju pullon sisällä kuitenkin yllättävän voimakas.