Ortlieb
186 tuotetta
Yleisarvosana | (48 arvostelua) |
Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Kestävän oloinen ja pieneen tilaan menevä vesisäkki. Korkki vaatii opettelua mutta ei vuotoja tähän mennessä. Musta väri lämpenee hyvin auringossa joten säkkiä voi käyttää myös suihkuna.
Yleisarvosana |
Vaikuttaa laadukkaalta tuotteelta ja on kevyt. Varsinainen testaus menee ensi kesän kajakointireissulle.
Yleisarvosana |
Helppo ripustaa vaikka puuhun roikkumaan. Toisinaan täyttökamsi meinaa helposti aueta kun haluaa vain laskea vettä, muuten oikein loistava tuote.
Yleisarvosana |
Kestänyt käyttöä..
Yleisarvosana |
Todella hyvä nestepussi. Helppo täyttää ison korkin kautta. Pikku korkin kierteet on yhteensupivat monen lisälaitteen kanssa.
Yleisarvosana |
Toimi kuten lupasi, vaikea kuivata käytön jälkeen
Yleisarvosana |
Tämä on hyvä vesipussi. Olen kantanut rinkassa eikä ole vuotanut ainakaan tähän asti. Remmistä ripustaa vaikka oksaan, niin vesihana on valmis.