Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampaaniahind
14,32 + tarne kulud
Kehtiv kuni
Hinnas sisaldub käibemaks 25.5 %
Kogus
tk
Laos
Kauplus (Helsinki)riiulis6 tk koheselt
Veebipoes kohe saadaval6 tk koheselt
Saadavus
Koheselt
Saadavus
Asukoht Kauplus (Helsinki): Matkamine, Zone 12
Ülevaated
Üldhinnang ()
Toote kirjeldus
Google'iga tõlgitudNäita originaali
Fenix ARB-L16 on taaslaetav suure jõudlusega liitiumioonaku mahutavusega 700 mAh.
Täiuslik laetav aku suure energiatarbega rakenduste jaoks.
Funktsioonid
  • Tehnoloogia: liitiumioon
  • Nimipinge: 3,7 V
  • Mahutavus: 700 mAh
  • Mitmekordne kaitse tagab aku ohutuse ja hea jõudluse
  • Kolm komplekti ülekuumenemiskaitset
  • Laadimisvool: 350 mAh (soovitatav), max. 700 mAh
  • Mõõdud: 16 mm x 35 mm
  • Kaal: 17,4 g
  • Garantii: 12 kk
  • Pakend: 1 tk blister
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 160 x 100 x 60 mm.