PADI Open Water Diver (booking fee)

PADI Open Water Diver (booking fee)


Цена
100,00 + расходы на доставку
Цена с НДС 25.5 %
На данный товар скидка ВИП-клиентам не предоставляется.


Количество
пакет(ов)




PADI Open Water Diver

Дата
(выбрать)





PADI Crewpak - Open Water Diver, Log Book version 2.11.

Other feature
Finnish
Нет в наличии
German
Нет в наличии
Swedish
Нет в наличии




PADI Open Water Diver Instructor Fee


Valitse ominaisuus. (PADI Open Water Diver)
Описание товара
Kurssin hinta 429.00 euroa, josta maksetaan varauksen yhteydessä 100.00 euroa. Loppuosa maksetaan kouluttajalle kurssin alkamisen yhteydessä. Varausmaksua ei palauteta, mikäli kurssille osallistuminen peruuntuu oppilaasta johtuvista syistä.

Valitse valikosta päivämäärä, jolloin kurssi aloitetaan tapaamisella kouluttajan kanssa klo 17.00 myymälässämme. Samassa yhteydessä sovitaan tarkempi kurssiaikataulu ja luovutetaan kurssimateriaali.

Kurssin teoriaosuus ja allasharjoitukset järjestetään Veikkolassa Sukellus-Areenassa ja avovedet Hangossa.

Laitesukelluksen ensimmäinen luokitus on Open Water Diver. Se on maailman suosituin laitesukelluskurssi, josta sukellusharrastus ja seikkailuelämäntapa alkaa.

Laitesukelluskurssilla opit sukellusteoriaa ja laitesukellustaitoja allas ja avovesiolosuhteissa.
Voit myös halutessasi suorittaa kurssin myös Referral-muodossa, jolloin voi suorittaa avovesisukellukset missä tahansa maailman yli 4000 PADI-sukelluskeskuksesta.
Jos olet suorittanut PADI Discover Scuba Diving -laitesukelluskokeilun, niin olet jo suorittanut ensimmäisen allasharjoituksen.

Ennakkovaatimuksena vähintään 10 vuoden ikä.

Kurssi sisältää teoriaosuuden lisäksi viisi allas- ja neljä avovesisukellusharjoitusta sukelluskouluttajan kanssa.

Laitesukelluskurssilla tarvitset allas- avovesiharjoituksissa uima-asun, pyyhkeen sekä perusvälineet: maski, snorkkeli ja räpylät.

Hinta ei sisällä kuljetuksia sukelluspaikalle.

Laitesukelluskurssi alkaa teoriaopinnoilla, jotka suoritetaan lukemalla suomenkielinen oppikirja, katsomalla DVD sekä tekemällä oppikirjan harjoitukset. Oppikirja sisältää kaiken tarvitsemasi tiedon, terminologian ja turvallisuusasiat jotka sinun tulee lukea ennen allasosuutta. DVD sisältää demonstraatiot allasharjoittelussa suorittevista taidoista ja näin helpottaa asioiden sisäistämistä jo ennen allasharjoittelua.

Laitesukelluskurssilta voit jatkaa suoraan PADI Advanced Open Water Diver -laitesukeltamisen jatkokurssille.

Вы можете оплатить данный товар только способами:
- Интернет банк: Aktia
- Интернет банк: Ålandsbanken
- Интернет банк: Danske Bank
- Интернет банк: Nordea
- Интернет банк: OmaSp
- Интернет банк: OP
- Интернет банк: Pop
- Интернет банк: Säästöpankki
- Интернет банк: S-pankki
- Кредитная карта
- Счет или Оплата в рассрочку (Klarna)
- Счет или Оплата в рассрочку (OP Lasku)
- Счет или Оплата в рассрочку (Walley)
- Счет на электронную почту (только для предприятий и сообществ)
- Электронный счет (только для предприятий и сообществ)
- Apple Pay
- Google Pay
- MobilePay
- PayPal

Покупая данный пакет вы экономите 60,00 € по сравнению с тем, как если бы вы покупали товары по отдельности.


Комментарии
Добавить комментарий