ITW
0 produtos
| Classificação geral | (87 avaliações) |
The Tac Link is a high strength polymer attachment device with GhillieTEX™ I.R. Signature Reduction Technology. This product has considerable weight and cost savings over metal climbing carabineers. All of the external components are high strength molded polymer, which eliminates metal noise and paint scratches.
The Tac Link is your answer for a low cost, high strength, weight saving attachment point for any of your accessories.
* NOT FOR CLIMBING OR LIFESAVING USE *
| Classificação geral | ☆☆☆☆☆ |
| Classificação geral |
Toimii. Tähän saa kiinni vaikka ja mitä. En tähän kovilla pakkasilla mitään raskaampaa laittaisi, mutta se lienee hinta siitä, että ei kilise varusteissa.
| Classificação geral |
Toimii hyvin PCssä klipsuna hanskoille.
Hiljainen kun tarvitaan haka joka ei kilise.
| Classificação geral |
Ei kilise, kolise tai kiillä. Kuitenkin aika rimpulan oloinen. Ei vakuuta, että toimii vielä vuosien päästä, vaikka käyttö melko vähäistä.
| Classificação geral |
Käytän sen vaellukseen, metsätykseen ja melontaan kiinnittäminen pienet tavarat esim GPS tutka, vesipullon. Kevyt, kätevä ja hiljainen.
Järkyttävän huonolaatuinen. Lonksuu sivuille ja ei lukitu kun koko tuote on niin venpula ja vääntyilee edes takas.
| Classificação geral |
Hyvä ja kestävä karbiinihaka.
| Classificação geral |
Hyvä lenkki oli niin kauan kun kesti tallessa...
| Classificação geral |
Iso miinus löysästä sulusta. Jousen varsinainen vastus alkaa vasta noin sentin jälkeen, jolloin kita on jo auki ja voi napata sitä painavan kappaleen. Samasta syystä sulku napsahtaa, jos sitä pyyhkäisee. Hyvässä sulussa vastus on tasainen koko matkalta. Jollekin löysyys voi olla etu - tavara menee renkaaseen helpommin.