Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Kampanje pris
15,92 + Veveranse kostnader
Tilbudet avslutter
Inkl. mva. 25.5 %
Antall
stk
I lager
Butikk (Helsinki)på hyllen5 stk umiddelbart
Butikk (Helsinki)på lageret9 stk umiddelbart
Tilgjengelig i nettbutikken14 stk umiddelbart
Tilgjengelighet
Umiddelbart
Detaljert tilgjengelighet
Sted Butikk (Helsinki): Jakt, Zone 22, lager
Anmeldelser
Genrell vurdering ()
Produkt beskrivelse
Oversatt av GoogleVis original
Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal tilbyr en eksepsjonell engangsrengjøringsløsning for skytevåpen, som sikrer en grundig rengjøring med minimal innsats. Dette innovative rengjøringsverktøyet er designet for å brukes fra sete-til-muzzle, og eliminerer behovet for gravitasjonsmating. Den unike spiralformede gummikjernen opprettholder konstant kontakt med boringen, og kobler effektivt inn riflingen for en dyp rengjøring. Den flettede Nomex-overflaten tåler temperaturer opp til 700 grader, noe som gjør det mulig å rengjøre selv når tønnen er varm, noe som gjør den ideell for bruk på området eller i felten. For en forbedret rengjøringsopplevelse kan brukere feste en borebørste. Dette produktet er ikke bare raskt og effektivt, men også svært bærbart, noe som gjør det til et must for vedlikehold av skytevåpen.
  • Designet for .22/.223 cal/5.56mm/5.7mm rifler og pistoler
  • Har en lengde på 36 tommer for omfattende rengjøring
  • Gir 10 tommer intens rengjøringsoverflate
  • Kaliberspesifikk støpt gummikjerne sikrer 360-graders rengjøring
  • Tåler varme opp til 700 grader Fahrenheit
  • Nomex-fibre fungerer både som en børste og et plaster for å fange opp begroing
  • Lettmatingsdesign for rask rengjøring fra sete-til-muzzle
  • Kompatibel med alle Otis rengjøringskomponenter gjennom 8-32 gjengede ender
Dimensjoner
Lengde: 91,44 cm (36 tommer)
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 145 x 160 x 30 mm.
Vekt
0,028 kg(Produktet kan ha en lett salgspakke.)
Produksjonsland
United States
Kommentarer
Per S. bekreftet kjøper, 15.1.2026
Oversatt av GoogleVis original
Anonym bekreftet kjøper, 11.9.2025
Genrell vurdering
Anonym bekreftet kjøper, 25.3.2025
Det virker bra. Lett å skyve gjennom tønnen.
Jeg har dem til nesten alle riflene og haglene mine. Topp produkt
Olli P. bekreftet kjøper, 9.4.2021
Aki L. bekreftet kjøper, 25.11.2018
Sannsynligvis mer nådig mot fatet enn boresnaket med bronsehår.
Janne L. bekreftet kjøper, 30.7.2018
Det bør være en lengre streng. Tauetrekket når bare gjennom det (gamle) .22 fatet.
Legg til komentar
Varemerke
Otis™ Ripcord®
Produkter som ofte er kjøpt med dette produktet
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Bar slanger‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
I lager
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Rengjøringssett‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Bar slanger‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Rengjøringsbørster‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Verktøy‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Arter‪»Jakt‪»Rengjøring og vedlikehold av våpener‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%