Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Promotieprijs
14,32 + verzendkosten
De offerte blijft geldig nog
Incl. btw 25.5 %
Aantal
stuk
Op voorraad
Winkel (Helsinki)op het schap6 stuks meteen
Online op voorraad6 stuks meteen
Beschikbaarheid
Meteen
Aantal voorraad
Locatie Winkel (Helsinki): Kamperen, Zone 12
Recensies
Algemene waardering ()
Productomschrijving
Vertaald door GoogleOrigineel weergeven
Fenix ARB-L16 is een oplaadbare h oge prestaties van Li-ion batterij met 700 mAh capaciteit.
Perfecte oplaadbare batterij voor toepassingen met een hoog energieverbruik.
Kenmerken
  • Technologie: Li-ion
  • Nominale spanning: 3,7 V
  • Capaciteit: 700 mAh
  • Meerdere bescherming zorgt voor de veiligheid en goede prestaties van de batterij
  • Drie sets bescherming tegen oververhitting
  • Laadstroom: 350 mAh (aanbevolen), max. 700 mAh
  • Afmeting: 16 mm x 35 mm
  • Gewicht: 17,4 gram
  • Garantie: 12 kk
  • Pakket: 1 stuks blister
De afmeting van het verpakte product of de verpakking is ongeveer 160 x 100 x 60 mm.