VIBAe
6 termék
| Összesített értékelés | (25 értékelések) |
— Eredeti szöveg megtekintéseSzia!
Körülbelül fél órán át próbálgattam a vásárolt cipőmet bent, és úgy tűnik, hogy a lábfej belső részén szűk a tartás, de valószínűleg idővel deformálódik és meglazul a használat során. Elvittem a cipőt egy cipészhez, hogy mindkét cipőben ugyanazon a helyen simítsa ki az öltésekben lévő csomókat (nyomja és dörzsölje a lábfejet). Természetesen ezek a láb formájával kapcsolatos részletek, de használat előtt simításra van szükség, mert a "moti" által a lábra gyakorolt nyomás jelentős.
Egyéb minőségi szempontok rendben vannak.| Összesített értékelés |
Két nyáron és egy télen át intenzíven használtam őket benti cipőként a munkahelyemen. Szerencsére hittem az ajánlásoknak, és egy igazán szűk méretet választottam. Eleinte még fel is nehéz volt őket venni. A cipő azonban a használattal gyorsan megnyúlt és alkalmazkodott. A sok használat után is jó állapotban van. Remélhetőleg még sok évig kitartanak.