| Üldhinnang | ☆☆☆☆☆ |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
Esimene süütamine on tõesti raske, erinevates (müüja) allikates on erinevad juhised esimeseks süütamiseks => oleks võinud (peaks?) 'koostama juhised', nende süntees, kuidas seda esimest süütamist teha, põhjendada erinevat sammud!
Soojusvõimsus hea. Katalüütiline põlemine tekitab põlemisgaase (heitgaasid, mis lõhnavad!), seega kasutage AINULT õues!| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
| Üldhinnang |
Tõeliselt funktsionaalne ja mugav, kui tead mõnda nippi!
Süütamiseks on soovitatav kasutada sinise leegiga töötavat gaasisüütajat või välgumihklit. See süttib kõige kergemini ja ei tahma katalüütilist põletit.
Küttekeha saab välja lülitada lämmatades näiteks 0,5l minigrip kotiga. Välja lülitatud küttekeha saab ka vajadusel uuesti sisse lülitada.
Kuid isegi siis, kui kütteseade on välja lülitatud, aurustub bensiin aeglaselt läbi kilekoti, nii et mitme päeva pärast tasub uuesti tankida. Kilekott hoiab küttekeha kuivana ka niiskemates tingimustes.