| Üldhinnang | ☆☆☆☆☆ |
— Näita originaali| Üldhinnang |
Kalipso on super. Neopreeni kvaliteet on nauding. Pehme ja veniv. Armastan loomulikku poissmeelsust. Mõned väiksemad miinused. Ülemise osa sisemised õmblused on takjapaelaga nagu krussis ja saavad varsti kahjustada, olenemata sellest, kui hoolikalt ma neid katan, niipea kui katsun kalipso seljast. Athlex ja Apex on liiga sarnased ja neid võib kergesti segi ajada. Arvasin, et Apexil on suur probleem. Täiesti minu viga, aga... siis ma jätkasin, sest mulle meeldis kalipso väga.