Spordialad‪» Välitegevused‪» Jalatsid‪» Jooksujalatsid‪» Naastudega jooksujalatsid‪» Icebug Pytho5 BUGrip Mens‪»

Ülevaated

Ainult toote ostnud kliendid võivad anda hinnangu. Toodet on võimalik hinnata alles 14 päeva peale ostu.
Bjørgulf Thor B. kinnitatud ostja, 2.7.2021
Üldhinnang
Google'iga tõlgitudNäita originaali
Istub kenasti jalas. Mõnevõrra ebastabiilsed ja sussid läikival jääl, aga vaieldamatult parimad haugidega kingad, mida proovinud olen.
Anonüümne kinnitatud ostja, 31.1.2021
Üldhinnang
Hea haardumine, ei libise jäisel teel. Mõistlik langus. Jooksutossu kohta üsna kõva ja jäik, eriti talla peal. Vaatame, kas see pehmeneb kasutamisega.
Anonüümne kinnitatud ostja, 26.1.2021
Üldhinnang
Üldiselt väga head kingad. Kerge, Isoleerib väga hästi külma ka 5-7 miinuskraadi juures. Suurus vastas varasematele kingasuurustele. Peab vastu jäistel teedel.
Ronny E. kinnitatud ostja, 20.1.2021
Üldhinnang
Lõbus, et ei pea libisemise pärast muretsema
dean p. kinnitatud ostja, 19.1.2021
Üldhinnang
Otsisin talvejalatsi ja pärast kõigi Icebugi markide proovimist võitsin.! Tõesti suurepärane esitus, painduv, kuid mitte liiga painduv, tugev, ilma et oleks liiga raske, tõesti hea varbakast laiemale jalale või hülgenahast sokke kandes. 17 naela kinga kohta, nii et nendega on turvaline igal pool joosta. Selle talve (2020-2021) Nuuksio raja jooksudele on olnud minu käimine.
Christopher K. kinnitatud ostja, 16.1.2021
Üldhinnang
Siiani armastan neid saateid, Moskva ilmaga ringi jooksmist. Ma pole kordagi libisenud ja tunnen end kindlalt kõigil pindadel, mida olen proovinud. Loodetavasti on need vastupidavad ja kestavad kaua. Nad on ka mu jalad kuivana hoidnud. Kallis, kuid siiani seda väärt.