Tundub veidi habras, aga kasutades selgub, kas see on vaid eksiarvamus.
Anonüümnekinnitatud ostja, 30.11.2025
Üldhinnang
☆☆☆☆☆
— Näita originaali
Pole paha.
Juha R.kinnitatud ostja, 21.4.2025
Üldhinnang
☆☆☆☆☆
— Näita originaali
Tugev, hästi töötav lukk.
Anonüümnekinnitatud ostja, 7.1.2025
Üldhinnang
☆☆☆☆☆
— Näita originaali
Funktsionaalne klamber seljakoti parandamiseks
Anonüümnekinnitatud ostja, 29.4.2024
Üldhinnang
☆☆☆☆☆
— Näita originaali
Tundub tugev ja vastupidav. Muidugi pole kasutajakogemus veel kõigist kliimatest ja mitte väga palju. Selle kogemuse põhjal ostaksin aga neid kindlasti rohkem.
Anonüümnekinnitatud ostja, 28.2.2023
— Näita originaali
Tõesti funktsionaalne "värk".
Anonüümnekinnitatud ostja, 27.2.2023
Üldhinnang
☆☆☆☆☆
— Näita originaali
Puusarihma lukk tuli vanast rinnast lahti astumise tagajärjel. Vahetasin selle välja ja on hästi vastu pidanud.