Sports‪» Running‪»

Saucony Trail night w/ Max Moberg -yhteistreenit 7.5.2025 klo 18-19:15

Saucony Trail night w/ Max Moberg -yhteistreenit 7.5.2025 klo 18-19:15


Price
0,00 + delivery costs
Incl. VAT 25.5 %


Quantity
pc




The maximum amount of this product you can order is the amount we have in stock.
Availability
This product could not be added to the shopping cart, because it is not for sale at the moment or for some other reason.


Product description

Ilmoittaudu Saucony Trail night -yhteistreeneihin! 

Ilmoittautumalla varmistat paikkasi treeniporukassa. Lisäksi osaamme varata sinulle hyvät palauttavat Vitamin Wellit treenin jälkeen ja kesälle käyttöön Sauconyn kanvas-kassin, niin ei pääse juoksutavarat hukkumaan.

Huomaa, että paikkoja on rajoitetusti, joten ilmoittaudu hyvissä ajoin - pyydämme myös että jos ilmottaudut niin pääset tulemaan myös paikalle. Mikäli olet ilmoittautunut mutta joudut perumaan, ilmoittakaa siitä ystävällisesti osoitteeseen info@varuste.net niin voimme vapauttaa paikkoja muille halukkaille. 

Tähtivieraana polkujuoksulegenda, Saucony-urheilija Max Moberg

Yhteistreenit Max Mobergin kanssa Malminkartanon huipun maisemissa. Max tarjoilee vinkit ylä- ja alamäkien juoksutekniikkaan: vinkit otetaan käyttöön yhteistreenien aikana. Lähtö yhteistreeniin lähtee Varuste.netin pihalta, Sauconyn tapahtuma -Vanin välittömästä läheisyydestä klo 18.

Huomaa, että jos haluat treeneihin käyttöön demokengät Sauconyltä, on syytä saapua vähintään 10 minuuttia ennen lähtöä, jotta ehdit katsoa sopivan kokoiset ja -malliset jalkineet mukaan. Huomaa myös, että malleja ja kokoja on reilusti, mutta rajoitetusti.

Saucony Trail Night -illan ohjelma:

Klo 16.30–19.30

Saucony Van testikenkineen ja Sauconyn edustajat paikalla (Varuste.netin parkkipaikalla, sisäänkäynnin oikealla puolella)

Klo 17.30–18.00
Ultra/trail-tähti Max Moberg ja keskimatkojen moninkertainen SM-mitalisti Ville Lampinen käyvät läpi Sauconyn laadukasta mallistoa ja tarjoilevat käyttövihjeitä myymälässä.

Klo 18.00–19.15
Yhteistreenit Max Mobergin kanssa Malminkartanon huipun maisemissa. Max tarjoilee vinkit ylä- ja alamäkien juoksutekniikkaan: vinkit otetaan käyttöön yhteistreenien aikana. Yhteistreenin jälkeen ilmoittautuneille palautusjuomaksi raikas Vitamin Well.


Comments
Nickname Larkkala 5.5.2025
Translated by GoogleShow original
Hi, is this Wednesday or Thursday? One entry says Thursday, the other says 7.5 (Wednesday). T. Laura
Customer service person Viliina M. 6.5.2025
Hi, sorry for the confusion! May 7, 2025 is the right day :) Welcome!
Add a comment