Στιβαρό και σκληρό για δύσκολες συνθήκες. Το Sport-Roller Plus από ανθεκτικό στην τριβή Cordura έχει σχεδιαστεί για χαμηλούς οδηγούς στο μπροστινό ή στο πίσω ράφι. είναι επίσης η σωστή επιλογή για παιδικά ποδήλατα. Τα εύχρηστα πώματα σε ρολό είναι εντελώς αδιάβροχα και παρέχουν άφθονο χώρο για τα υπάρχοντά σας. Με το σύστημα QL2.1 η στερέωση στο ράφι είναι γρήγορη και εύκολη.
Ανακλαστήρες Scotchlite 3M
Λουράκι ώμου
Ενσωματωμένη εσωτερική τσέπη
Το Back-Roller και το Sport-Roller (εκτός από τα μοντέλα City-Line) μπορούν να συνδυαστούν με το ORTLIEB Rack-Pack στο πίσω ράφι.
Διαστάσεις Ύψος: 30 cm | 11,8 ιντσών Πλάτος: 25 cm | 9,8 ιντσών Βάθος: 14 cm | 5,5 ιντσών Όγκος: 2 x 12,5 l | 763 κυβ. ίντσες Φορτίο: 2 x 9 kg | 19,8 λίβρες
Βάρος 2 x 720 g | 25,4 ουγκιές
Το κατά προσέγγιση μέγεθος του συσκευασμένου προϊόντος ή της συσκευασίας πώλησης είναι 305 x 360 x 100 mm.
Βάρος 1,638 kg(Το προϊόν μπορεί να έχει ελαφριά συσκευασία λιανικής.)
Χωρητικότητα 25 λίτρα
Εγγύηση 60 μήνες
Χώρα προέλευσης Γερμανία
Σχόλια
Ανώνυμοςεπαληθευμένος αγοραστής, 1.7.2024
Συνολική βαθμολογία
☆☆☆☆☆
— Εμφάνιση πρωτότυπου
Ένα συμπαγές ζευγάρι τσάντες.
Οι τσάντες αντικατέστησαν το σακίδιο πλάτης των 20 λίτρων που κόλλησα αδέξια στη σχάρα με ένα χταπόδι. Με αυτά, υπάρχει πολύ περισσότερος χώρος και, όπως περίμενα, η χρηστικότητα του χώρου είναι σε μια κατηγορία από μόνη της. Ακόμα κι αν (μία) τσάντα 12 λίτρων δεν καταπιεί το σακίδιο μου καθώς είναι σαν το μεγαλύτερο Back Roller, μπορώ να τοποθετήσω ανοιξιάτικα ρούχα εργασίας με παπούτσια, κλιπ drone, σνακ και πολλά λίτρα νερό στις τσάντες. Στερέωση του λεγόμενου το μη μαρκαρισμένο ράφι μπορεί να γίνει χωρίς κανένα πρόβλημα και κρατά τις σακούλες καλά στη θέση τους.