![OFF!](/tiedostot/1/kuva/tuotemerkki/350/2297.jpg)
Το Teho soft spray κουνουπιών είναι ένας νέος τύπος ξηρού ψεκασμού. Κατά τα άλλα λειτουργεί σαν ένα παραδοσιακό αεροζόλ, αλλά το σπρέι είναι τόσο λεπτή που στεγνώνει αμέσως όταν ψεκαστεί στο δέρμα, καθιστώντας το προϊόν πολύ ευχάριστο στη χρήση. Εκτός από τα κουνούπια, το προϊόν απωθεί τα τσιμπούρια, τους ψύλλους και τους κοριούς και είναι κατάλληλο για κυνηγούς, ψαράδες και άλλους δραστήριους υπαίθριους.
Οδηγίες χρήσης: Ανακινήστε καλά το δοχείο. Ψεκάστε ελαφρά στο δέρμα για να απωθήσετε κουνούπια, τσιμπούρια, τσιμπήματα ή κοριούς. Αποφύγετε την επαφή της ουσίας με ευαίσθητα τεχνητά και πλαστικά υλικά (υφάσματα, γυαλιά, ρολόγια, κινητά τηλέφωνα κ.λπ. και βαμμένες/λακαρισμένες επιφάνειες, συμπεριλαμβανομένου του χρώματος αυτοκινήτου). Να μη χρησιμοποιείται στο δέρμα παιδιών κάτω των 2 ετών.