Mucky Nutz
6 προϊόντα
Συνολική βαθμολογία | 77 αξιολογήσεις) | (
Συνολική βαθμολογία | ☆☆☆☆☆ |
Συνολική βαθμολογία |
Ένα πολύ καλό προϊόν, είναι εκπληκτικά στιβαρό (επίσης με ένα κομμάτι επέκτασης) και φαίνεται δροσερό με λίγα λόγια. Δεν νομίζω ότι χαλάει την εμφάνιση του ποδηλάτου, και φυσικά αφαιρείται εύκολα. Χρησιμοποίησα δετικά καλωδίων αντί για velcro μιας και δεν βλέπω την ανάγκη να αφαιρέσω το φτερό. Με ένα κομμάτι επέκτασης, η εμφάνιση υποφέρει, αλλά από την άλλη κρατά καλύτερα τις διαρροές υπό έλεγχο. Δεν κουβαλάω προέκταση μαζί μου, αλλά το φοράω πριν φύγω αν νιώθω ότι υπάρχει ανάγκη. Φυσικά, όταν είναι μακρύ, ταλαντεύεται λίγο περισσότερο από όταν είναι κοντό, αλλά δεν ενοχλεί και μένει στο λάστιχο.
Το συνιστώ, έχω δοκιμάσει πολλά διαφορετικά μοντέλα από διαφορετικούς κατασκευαστές και αν νιώθετε την ανάγκη για φτερό και το ass saver δεν είναι αρκετό για την προστασία που χρειάζεστε (π.χ. σύνδεσμος), τότε αυτή είναι η επιλογή.
Συνολική βαθμολογία |
Ένα καλό φτερό που ταιριάζει και σε ποδήλατο με πλήρη ανάρτηση με ελαστικά 2,8 ιντσών. Το φτερό είναι κατάλληλο μήκος στο πίσω μέρος, θα πρέπει να υπάρχει μεγαλύτερο μήκος μπροστά. Εάν δεν θέλετε να το διατηρήσετε σε όλο το μήκος, το κομμάτι λίπους μπορεί να αλλάξει εύκολα. Εύκολη εγκατάσταση και αφαίρεση. Έξυπνη τσάντα αποθήκευσης.