Για αναρρίχηση, πεζοπορία και ζεστές καλοκαιρινές μέρες. αυτό το σπορ φανελάκι Mammut είναι μοντέρνο κλασικό. Κατασκευασμένο από μαλακό, ελαφρύ υλικό που αισθάνεται ευχάριστα στη χρήση, καθώς και τεχνική επεξεργασία για να βεβαιωθείτε ότι στεγνώνει γρήγορα. Είναι ένα must-have της γκαρνταρόμπας που ταιριάζει σχεδόν με τα πάντα.
Ευχάριστο υλικό από ανακυκλωμένο πολυεστέρα και βαμβάκι βιολογικής παραγωγής
Φινίρισμα αποστράγγισης για ενεργή απομάκρυνση υγρασίας
Προϊόν Fair Wear
Βάρος 96 γρ
Μέγεθος και εφαρμογή Fit: Κανονική εφαρμογή Μήκος πλάτης: 66,1 cm (μέγεθος M)