Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampagnepris
14,32 + forsendelsesomkostninger
Tilbuddet slutter
Inkl. moms 25.5 %
Antal
stk.
På lager
Butik (Helsinki)på hylde6 stk. umiddelbart
Tilgængelig i webshoppen6 stk. umiddelbart
Tilgængelighed
Umiddelbart
Lagerbeholdning
Lagerplads Butik (Helsinki): Vandreture, Zone 12
Produktanmeldelser
Samlet bedømmelse ()
Produktbeskrivelse
Google oversættelseVis original
Fenix ARB-L16 er et genopladeligt h IGH ydeevne Li-ion batteri med 700 mAh kapacitet.
Perfekt genopladeligt batteri til applikationer med høj afløb.
Funktioner
  • Teknologi: Li-ion
  • Nominel spænding: 3,7 V.
  • Kapacitet: 700 mAh
  • Flere beskyttelser sikrer batteriets sikkerhed og god ydeevne
  • Tre sæt beskyttelse mod overophedning
  • Opladningsstrøm: 350 mAh (anbefales), maks. 700 mAh
  • Størrelse: 16 mm x 35 mm
  • Vægt: 17,4 g
  • Garanti: 12 kk
  • Pakke: 1 stk blister
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 160 x 100 x 60 mm.