| Celkové hodnocení | ☆☆☆☆☆ |
— Zobrazit původní text| Celkové hodnocení |
Neopren je super. Kvalita neoprenu je příjemná. Měkký a pružný. Miluju jeho přirozenou pružnost. Pár drobných nevýhod. Vnitřní stehy horní části se šmouhají jako z suchého zipu a brzy se poškodí, bez ohledu na to, jak moc se budu starat o jejich zakrytí, hned jak si neopren sundám. Athlex a Apex jsou si příliš podobní a dají se snadno splést. Myslel jsem si, že s tím apexem je to velký problém. Je to úplně moje chyba, ale... pak jsem si ho nechal, protože jsem neopren miloval.