Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Промоционална цена
15,92 + разходи за доставка
До края на офертата
Вкл. ДДС 25.5 %
Количество
бр
В наличност
Магазин (Helsinki)на рафта5 бр веднага
Магазин (Helsinki)в наличност9 бр веднага
Налични в уеб магазина14 бр веднага
Наличност
Веднага
Информация за наличност
Локация Магазин (Helsinki): Лов, Zone 22, склад
Отзиви
Обща класация ()
Описание на продукта
Преведено от GoogleПокажи оригинала
Otis Ripcord 5.56mm/.223/.22Cal предлага изключително решение за почистване с едно преминаване за огнестрелни оръжия, осигурявайки цялостно почистване с минимални усилия. Този иновативен инструмент за почистване е проектиран да се използва от затвора до муцуната, като елиминира необходимостта от гравитационно подаване. Неговата уникална гумена сърцевина с форма на спирала поддържа постоянен контакт с отвора, като ефективно захваща нарезите за дълбоко почистване. Плетената Nomex повърхност издържа на температури до 700 градуса, което позволява почистване дори когато цевта е гореща, което я прави идеална за използване на полигона или на полето. За подобрено изживяване при почистване потребителите могат да прикачат четка с дупки. Този продукт е не само бърз и ефективен, но и изключително преносим, ​​което го прави задължителен за поддръжка на огнестрелно оръжие.
  • Проектиран за .22/.223 cal/5.56mm/5.7mm пушки и пистолети
  • Разполага с дължина 36 инча за цялостно почистване
  • Осигурява 10 инча повърхност за интензивно почистване
  • Формована гумена сърцевина, специфична за калибър, осигурява 360-градусово почистване
  • Издържа на топлина до 700 градуса по Фаренхайт
  • Влакната Nomex функционират както като четка, така и като пластир за улавяне на замърсяванията
  • Конструкция с лесно подаване за бързо почистване от затвора до муцуната
  • Съвместим с всички почистващи компоненти на Otis чрез накрайници с резба 8-32
Размери
Дължина: 91,44 см (36 инча)
Приблизителният размер на опакования продукт или опаковката е 145 x 160 x 30 mm.
Тегло
0,028 kg(Продуктът може да има лека търговска опаковка.)
Страна на произход
Съединени щати
Коментари
Per S. проверен купувач, 15.1.2026
Обща класация
Обща класация
Изглежда добре. Лесен за прокарване през цевта.
Имам ги за почти всички мои пушки и пушки. Топ продукт
Olli P. проверен купувач, 9.4.2021
Aki L. проверен купувач, 25.11.2018
Вероятно по-благосклонни към цевта от скудоносните змии с бронзови четина.
Janne L. проверен купувач, 30.7.2018
Трябва да има по-дълъг низ. Теглещото въже едва достига през (стария) .22 цев.
Добавете коментар
Марка
Otis™ Ripcord®
Продукти, които често се закупуват с този продукт
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Налични на склад
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Спорт‪»Лов‪»Почистване и поддръжка на оръжие‪»Комплекти за почистване‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Налични на склад
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Спорт‪»Лов‪»Почистване и поддръжка на оръжие‪»Четки за почистване‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Спорт‪»Лов‪»Почистване и поддръжка на оръжие‪»Инструменти‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Спорт‪»Лов‪»Почистване и поддръжка на оръжие‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%