Спорт‪» Бягане‪»

Saucony Trail night w/ Max Moberg -yhteistreenit 7.5.2025 klo 18-19:15

Saucony Trail night w/ Max Moberg -yhteistreenit 7.5.2025 klo 18-19:15


Цена
0,00 + разходи за доставка
Вкл. ДДС 25.5 %


Количество
бр




Максималното количество от този продукт, което можете да поръчате, е количеството, което имаме на склад
Наличност
Този продукт не може да бъде добавен в количката, защото в момента не е на разположение за продажба или поради някаква друга причина.


Описание на продукта

Ilmoittaudu Saucony Trail night -yhteistreeneihin! 

Ilmoittautumalla varmistat paikkasi treeniporukassa. Lisäksi osaamme varata sinulle hyvät palauttavat Vitamin Wellit treenin jälkeen ja kesälle käyttöön Sauconyn kanvas-kassin, niin ei pääse juoksutavarat hukkumaan.

Huomaa, että paikkoja on rajoitetusti, joten ilmoittaudu hyvissä ajoin - pyydämme myös että jos ilmottaudut niin pääset tulemaan myös paikalle. Mikäli olet ilmoittautunut mutta joudut perumaan, ilmoittakaa siitä ystävällisesti osoitteeseen info@varuste.net niin voimme vapauttaa paikkoja muille halukkaille. 

Tähtivieraana polkujuoksulegenda, Saucony-urheilija Max Moberg

Yhteistreenit Max Mobergin kanssa Malminkartanon huipun maisemissa. Max tarjoilee vinkit ylä- ja alamäkien juoksutekniikkaan: vinkit otetaan käyttöön yhteistreenien aikana. Lähtö yhteistreeniin lähtee Varuste.netin pihalta, Sauconyn tapahtuma -Vanin välittömästä läheisyydestä klo 18.

Huomaa, että jos haluat treeneihin käyttöön demokengät Sauconyltä, on syytä saapua vähintään 10 minuuttia ennen lähtöä, jotta ehdit katsoa sopivan kokoiset ja -malliset jalkineet mukaan. Huomaa myös, että malleja ja kokoja on reilusti, mutta rajoitetusti.

Saucony Trail Night -illan ohjelma:

Klo 16.30–19.30

Saucony Van testikenkineen ja Sauconyn edustajat paikalla (Varuste.netin parkkipaikalla, sisäänkäynnin oikealla puolella)

Klo 17.30–18.00
Ultra/trail-tähti Max Moberg ja keskimatkojen moninkertainen SM-mitalisti Ville Lampinen käyvät läpi Sauconyn laadukasta mallistoa ja tarjoilevat käyttövihjeitä myymälässä.

Klo 18.00–19.15
Yhteistreenit Max Mobergin kanssa Malminkartanon huipun maisemissa. Max tarjoilee vinkit ylä- ja alamäkien juoksutekniikkaan: vinkit otetaan käyttöön yhteistreenien aikana. Yhteistreenin jälkeen ilmoittautuneille palautusjuomaksi raikas Vitamin Well.


Коментари
Прякор Larkkala 5.5.2025
Преведено от GoogleПокажи оригинала
Здравейте, днес сряда ли е или четвъртък? Единият запис казва четвъртък, другият казва 7.5 (сряда). Т. Лаура
Лице за обслужване на клиенти Viliina M. 6.5.2025
Здравейте, извинявам се за объркването! 7 май 2025 е подходящият ден :) Добре дошли!
Добавете коментар